https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3218192
10555
476
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztor Gábor (1933-2012): Hunyadi János. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219255
10556
476
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Porubszky István (1931-2016): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett. Fakeretben. 42x31,5 cm. 3142475
10558
476
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Poll Hugó (1867-1931): Napfényes táj. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült, javított fakeretben. 31,5x45,5 cm. / pastell on paper, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
2867474
10559
476
0
150000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Paizs László (1935-2009): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Sérült. 38x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3162924
10560
476
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pethő Attila (-): Melankólia. Olaj, applikáció, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 52×22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812611
10561
476
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): "Gyorsabban, erősebben, magasabban" (olimpiai ötkarika). Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 19x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2245462
10562
476
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2942696
10563
476
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
Das Lot is nicht erreichbar
3178105
10564
476
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Virágzó táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 30x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3182158
10565
476
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Labirintus. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 45×61 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3182156
10566
476
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 32×28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2956324
10567
476
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz Sándor (1874-): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 42×58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse