Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 2, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
10678.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Napszél, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 3/12 számozással. 25x18,5 cm
10679.

Rufpreis:
1 000 HUF

10680.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szőcs Géza (1967-): Olvashatatlan címmel. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 40x29 cm
10681.

Rufpreis:
1 000 HUF

10682.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10683.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Csak a zene van. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 92x72 cm.
10684.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm
10685.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tavaszy Noémi (1927-2018). 3 db fém nyomódúc, mindegyik jelzett a dúcon, 12×8,5 cm és 18x9 cm.
10686.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tilless Béla (1932-2018): Formák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Kartonra kasírozva. 15x10 cm
10687.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Fésülködés, 1927. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és felületi sérüléssel. Kartonra kasírozva. Lap alja vágott. 37,5×23 cm
10688.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10689.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF