https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3018240
10690
476
0
17000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Trescsényi Judit (?-): Ablakon át, 1987. Olaj, vászon. Sérült. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 25×35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2971014
10691
476
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tramontini Ervin (1952-): Zebegényi utca. Akril, vászon. Jelezve balra fent. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3193476
10692
476
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tamás Mina?: Fura képzelet. Szitanyomat, papír. jelzett, sorszámozott 31/30 üvegezett keretben, 33x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2890037
10693
476
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3128915
10694
476
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Torda Gyuláné (-): Élet a földeken, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139961
10695
476
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Turcsán Miklós (1944-): Tavasz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5x33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3148248
10696
476
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3136229
10697
476
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret.
Das Lot is nicht erreichbar
3135894
10698
476
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3109735
10699
476
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Balaton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, régi fakeretben, 70x100 cm / oil on canvas, signed, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3220717
10700
476
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3236885
10701
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Telegdy Árpád, Mezőtelegdi (1871-1931): Tanya. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 14,5x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse