https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Trescsényi Judit (?-): Ablakon át, 1987. Olaj, vászon. Sérült. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 25×35 cm
1
10690.

Trescsényi Judit (?-): Ablakon át, 1987. Olaj, vászon. Sérült. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 25×35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tramontini Ervin (1952-): Zebegényi utca. Akril, vászon. Jelezve balra fent. 50x70 cm
1
10691.

Tramontini Ervin (1952-): Zebegényi utca. Akril, vászon. Jelezve balra fent. 50x70 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamás Mina?: Fura képzelet. Szitanyomat, papír. jelzett, sorszámozott 31/30 üvegezett keretben, 33x27 cm
1
10692.

Tamás Mina?: Fura képzelet. Szitanyomat, papír. jelzett, sorszámozott 31/30 üvegezett keretben, 33x27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm
1
10693.

Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Torda Gyuláné (-): Élet a földeken, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×33 cm
1
10694.

Torda Gyuláné (-): Élet a földeken, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×33 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Turcsán Miklós (1944-): Tavasz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5x33,5 cm
1
10695.

Turcsán Miklós (1944-): Tavasz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5x33,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
1
10696.

Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret.
1
10697.

Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.
1
10698.

Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Balaton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, régi fakeretben, 70x100 cm / oil on canvas, signed, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
10699.

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Balaton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, régi fakeretben, 70x100 cm / oil on canvas, signed, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm
1
10700.

Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Telegdy Árpád, Mezőtelegdi (1871-1931): Tanya. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 14,5x25 cm
1
10701.

Telegdy Árpád, Mezőtelegdi (1871-1931): Tanya. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 14,5x25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse