Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Matkó Katalin (-): Behtlen Gábor, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán próbanyomat bélyegzéssel, bal felső sarkában rézkarcot nem érintő törésnyommal, 18,5×12,5 cm
10446.

Rufpreis:
1 800 HUF

10447.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10448.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10449.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10450.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10451.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10452.

Gelöscht

10453.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

10454.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10455.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm
10456.

Rufpreis:
1 000 HUF

10457.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF