Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Kotász Károly (1872-1941): Tigris. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben. 14x19,5 cm
10422.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Lonovics László (1951-): Geometria, 2002. Akvarell, merített, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 12x12 cm
10423.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ledniczky Zoltán (-): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x22,5 cm
10424.

Rufpreis:
2 400 HUF

10425.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Lóránt János Demeter (1938-): Öreg fűzfák. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Lóránt János Demeter autográf feliratával és Debreceni Műhely címkéjével. Dekoratív fakeretben. 43x70 cm
10426.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Lindenfeld Emil (1905-1986): Szegényember, 1923. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Sérült. 44x32,5 cm
10427.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): Szamuely bejelenti a Tanácsköztársaságot. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 20x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
10428.

Rufpreis:
3 000 HUF

László Gyula (1910-1998): Kerítésnél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100), 30×19,5 cm
10429.

Rufpreis:
4 000 HUF

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, lap alján apró szakadásokkal, 33×19,5 cm
10430.

Rufpreis:
2 800 HUF

10431.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ligeti Miklós (1982) 18 db grafika. vegyes technika, papír vegyesen jelzett és jelzés nélkül 50x70 cm-ig
10432.

Rufpreis:
8 000 HUF

10433.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF