Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239435
10422
476
9500
Kotász Károly (1872-1941): Tigris. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben. 14x19,5 cm
3184369
10423
476
Lonovics László (1951-): Geometria, 2002. Akvarell, merített, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 12x12 cm 3109530
10424
476
Ledniczky Zoltán (-): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x22,5 cm
3145239
10425
476
22000
3221258
10426
476
50000
Lóránt János Demeter (1938-): Öreg fűzfák. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Lóránt János Demeter autográf feliratával és Debreceni Műhely címkéjével. Dekoratív fakeretben. 43x70 cm
3237057
10427
476
Lindenfeld Emil (1905-1986): Szegényember, 1923. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Sérült. 44x32,5 cm
3233055
10428
476
Lenkey Zoltán (1936-1983): Szamuely bejelenti a Tanácsköztársaságot. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 20x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
3218186
10429
476
László Gyula (1910-1998): Kerítésnél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/100), 30×19,5 cm
3136802
10430
476
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA II./XV. számozással, lap alján apró szakadásokkal, 33×19,5 cm
2968216
10431
476
30000
3193503
10432
476
Ligeti Miklós (1982) 18 db grafika. vegyes technika, papír vegyesen jelzett és jelzés nélkül 50x70 cm-ig
3165398
10433
476
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF