Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047866
10297
476
32000
Incze István (1905-1978): Erdélyi erdőrészlet. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5×46 cm
3216011
10298
476
Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben és gyümölcskosárral. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x35 cm
3165212
10299
476
3200492
10300
476
9500
3024245
10301
476
100
Iván Szilárd (1912-1988): Kislány. Szitanyomat, papír. Kissé sérült. Fakeretben, 32,5x23 cm 3167151
10302
476
Iván Szilárd (1912-1988): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×27 cm
3178516
10303
476
Imre István (1918-1983): Este (Szépművészeti Múzeum, Hősök tere, Budapest). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, paszpartu széle kissé foltos, 38,5x29 cm 3195205
10304
476
5500
Járay Sándor (1926- ): Erdei táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 36x27 cm Paszpartu felpúposodott 3029243
10305
476
Jozefka Antal (1935-): Színek harmóniája (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett, 9×15,5 cm, üvegezett fakeretben 3098512
10306
476
3129269
10307
476
900
3136655
10308
476
44000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF