Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145776
10321
476
3400
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm 3138558
10322
476
Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm 2959258
10324
476
Kiss Terézia (1928-2016): Solymosi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x22 cm 3216403
10325
476
Klucsik Ferenc (1890 k.-): Szakállas férfi portréja, XX. sz eleje. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán régi BÁV címkével. 33x22,5 cm
3142879
10327
476
Kondé László (1954-2002): Éjszakai történet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A I./VI. számozással. 30x25,5 cm 3142759
10328
476
Kondé László (1954-2002): West ryde, 1999. Litográfia, papír, jelzett, 6/6 számozással. 33x43 cm 3138072
10329
476
Kiss Ilona (1955-): "Frankfurti zöld szósz", 2001. Szitanyomat, papír, jelzett. 7/25 számozással. 40x28 cm 3135494
10331
476
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 13/10 számozással. 20,5x27,5 cm 3138433
10332
476
Kőmíves István (1949-2007): Bábel II. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV. számozással. 29x39,5 cm 3134356
10333
476
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/XIV. számozással. 24x32,5 cm 3135181
10334
476
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 14/22 számozással. 27,5x35 cm 3145003
10335
476
Kő Boldizsár (1969-): Fényrepörgők C, 2002. Litográfia, papír, jelzett, I/VIII számozással. 11,5x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF