Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10321.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kondé László (1954-2002): Crucifixum, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A III./VIII. számozással. 18,5x18,5 cm
10322.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

10324.

Rufpreis:
5 000 HUF

Klucsik Ferenc (1890 k.-): Szakállas férfi portréja, XX. sz eleje. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán régi BÁV címkével. 33x22,5 cm
10325.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kondé László (1954-2002): Éjszakai történet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A I./VI. számozással. 30x25,5 cm
10327.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kondé László (1954-2002): West ryde, 1999. Litográfia, papír, jelzett, 6/6 számozással. 33x43 cm
10328.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Ilona (1955-): "Frankfurti zöld szósz", 2001. Szitanyomat, papír, jelzett. 7/25 számozással. 40x28 cm
10329.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 13/10 számozással. 20,5x27,5 cm
10331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőmíves István (1949-2007): Bábel II. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV. számozással. 29x39,5 cm
10332.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/XIV. számozással. 24x32,5 cm
10333.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 14/22 számozással. 27,5x35 cm
10334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kő Boldizsár (1969-): Fényrepörgők C, 2002. Litográfia, papír, jelzett, I/VIII számozással. 11,5x14 cm
10335.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF