https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3180559
10074
476
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bicsérdy Lajos (1892-): A pozsonyi vár (Bratislava/Pressburg), 1913. Olaj, vászon, jelezze jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 47,5x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3138426
10075
476
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/X számozással. 43x30,5 cm. 2953556
10076
476
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Velencei részlet gondolással. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival, 30×21 cm 3084918
10077
476
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Fekvő női akt. Kréta, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró szakadással. 21×30 cm 3182164
10078
476
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Nagy vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 18×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980895
10079
476
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Márianosztra, kálvária. Akril, vegyes technika, papír, jelezve balra lent, hátoldalán a művész névjegykártyáján feliratozott. Üvegezett fakeretben, 40×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144358
10080
476
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. X/XV. számozással. 33×19,5 cm 3103180
10081
476
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Pasztell, papír, faroston, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106173
10082
476
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Legyünk jó barátok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106167
10083
476
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Zsoldos. Ceruza, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 16×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106142
10084
476
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Szobában (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel (festékhiánnyal). Fakeretben. 60×70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3106135
10085
476
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Tiszapart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse