Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Bicsérdy Lajos (1892-): A pozsonyi vár (Bratislava/Pressburg), 1913. Olaj, vászon, jelezze jobbra lent. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 47,5x60 cm
10074.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/X számozással. 43x30,5 cm.
10075.

Rufpreis:
1 000 HUF

10076.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

B. Hajdú László (1926-1998): Fekvő női akt. Kréta, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Lapszéli apró szakadással. 21×30 cm
10077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Nagy vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 18×33 cm
10078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10079.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. X/XV. számozással. 33×19,5 cm
10080.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

10081.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10082.

Rufpreis:
5 000 HUF

10083.

Rufpreis:
5 000 HUF

10084.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10085.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF