Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Ács István (1950-): Archaikus torzó (a kertész), 2004. Litográfia, papír, jelzett, 17/22 számozással. 35x25,5 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

10062.

Rufpreis:
2 000 HUF

10063.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10064.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10065.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Esküvő. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. 25x35 cm
10066.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, hátoldali üveg repedt, 13,5×25 cm
10067.

Rufpreis:
4 000 HUF

10068.

Rufpreis:
10 000 HUF

10070.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10071.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10072.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Barcsay Jenő (1900-1988): Fejfák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 31,5×31,5 cm. Egy kisebb lapszéli folttal.
10073.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF