A. L. Terni (Georg Fischhof, 1859-1914): Napfényes olasz táj. Olaj, vászon, restaurált, dublírozott. Jelezve balra lent. A. L. Terni. 72x96 cm / A. L. Terni (Georg Fischhof, 1859-1914): Sunny Italian landscape. Oil on canvas, restored, signed lower left. A. L. Terni. 72x96 cm
Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 133×128 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on wood fibre, signed lower left. Framed, 133×128 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Balla László (1906-?): Gyermektemetés ruszinföldön. Akvarell, papír. jelzés nélkül. Kiállítva: "A gyermek a művészetben", 1940, Bp., Műcsarnok. Tárgymutató (katalógus), 16. o., 198. tétel. 39x58 cm . Hajtásnyommal. Üvegezett fakeretben.
Berkes Antal (1874-1938): Táj, 1900-as évek eleje. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Berkes Antal töredékes autográf feliratával. Sérült. 27x37 cm. Dekoratív, korabeli fakeretben.
Baranyai András (1938-2016): Kezek című munkáihoz és egyéb munkákhoz használát fotó negatívok, nyomólemezek nagy méretben. 59 db 40x60 cm ig. Némelyik a negatívokon jelzett. Érdekes, értékes anyag.
Barcsay Jenő (1900-1988): Fejfák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 31,5×31,5 cm. Egy kisebb lapszéli folttal.