Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10186.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/IV számozással, 29×29 cm
10187.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fülöp Lajos (1939-2021): Veszprémi részlet a tűztoronnyal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x34 cm
10188.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fülöp Lajos (1939-2021): Balatonpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 24,5x42 cm
10189.

Rufpreis:
12 000 HUF

10191.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10192.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Földes Vilmos (1942-): Nagyjavítás (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 14,5×21 cm.
10193.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10194.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10195.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10196.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10197.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10198.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF