Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135671
10186
476
50000
Erdős Géza (1910-1964): Csónak. Vegyes technika, papír, jbl.: Erdős Géza, 1958 Csónak. 22,5x34,5 cm, keretben, jó állapotú.
3135414
10187
476
Formanek Barbara (1976): Alkony, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/IV számozással, 29×29 cm 3215260
10188
476
Fülöp Lajos (1939-2021): Veszprémi részlet a tűztoronnyal. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 50x34 cm 3215262
10189
476
Fülöp Lajos (1939-2021): Balatonpart. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 24,5x42 cm 3080384
10191
476
8500
3061171
10192
476
38000
3192538
10193
476
Földes Vilmos (1942-): Nagyjavítás (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 14,5×21 cm. 3181691
10194
476
34000
Forray Nóry (1968-): Díszes társaság. Akril, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x70 cm
3109058
10195
476
44000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Szerénke. Olaj, karton. Jelzett, dekoratív keretben. 45x30 cm 3073207
10196
476
22000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm
3080405
10197
476
5500
Feszt László, ifj. (1957-): "A mágus". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.
3080403
10198
476
5500
Feszt László, ifj. (1957-): "A zöld lény". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF