Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10211.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Gál András (1968-): Terüljasztalkám. Monotípia, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. V/VII. 20x15 cm paszpartuban
10212.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gál András (1968-): Jó napot kívánok. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. 7/100. 14,5x10 cm paszpartuban Kartonos
10213.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gál András (1968-): ... és a farkas. Rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott művészpéldány E.A. 12/100. 20x14,5 cm paszpartuban
10214.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10215.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10216.

Rufpreis:
2 800 HUF

10217.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gádor Emil (1911-1998): Színes kert. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 20x29 cm
10218.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10219.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Galbavy Gyula (1883 - ): Három testvér, Ausztrália. Olaj, fa, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5x50 cm
10220.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): A debreceni Református Kollégium épülete, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×12 cm
10221.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gubis Mihály (1948-2006): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/25. 31,5x30 cm.
10222.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF