Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10086.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció (cím nélkül), 1965. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldala meghívó 1965-ben rendezett kiállítására, 15x10 cm
10088.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül), 1970. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 10x15 cm
10089.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Baranyay András (1938-2016): Kéz (cím nélkül), 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 8/25. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. Mindössze 25 példányban készült, a Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!
10090.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm.
10091.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30×40 cm
10092.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bednár János (1886-1932): Arckép, 1931. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 51×43 cm
10093.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Buday Mihály (1953-): Ködös emlékek, 2017. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf aláírásával. Dekoratív fakeretben, 30×20 cm
10094.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Barcsay Jenő (1900-1988): Sárga kép. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. Lapszéli kisebb felületi sérüléssel és apró folttal. 33×39,5 cm.
10095.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Barta István (1892-1976): Virágok, 1965. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 42x30 cm
10096.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Barta István (1892-1976):Háromszögek 1967. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 41x29 cm
10097.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF