Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3106160
10086
476
44000
2552652
10087
476
3237064
10088
476
Bálint Endre (1914-1986): Kompozíció (cím nélkül), 1965. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldala meghívó 1965-ben rendezett kiállítására, 15x10 cm
3237060
10089
476
Bak Imre (1939-2022): Kompozíció (cím nélkül), 1970. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 10x15 cm 3214393
10090
476
110000
Baranyay András (1938-2016): Kéz (cím nélkül), 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 8/25. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. Mindössze 25 példányban készült, a Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!
3093492
10091
476
50000
Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm.
3233475
10092
476
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30×40 cm 3233065
10093
476
34000
Bednár János (1886-1932): Arckép, 1931. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 51×43 cm
3232559
10094
476
32000
Buday Mihály (1953-): Ködös emlékek, 2017. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf aláírásával. Dekoratív fakeretben, 30×20 cm 3162305
10095
476
50000
Barcsay Jenő (1900-1988): Sárga kép. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. Lapszéli kisebb felületi sérüléssel és apró folttal. 33×39,5 cm. 3206375
10096
476
14000
Barta István (1892-1976): Virágok, 1965. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 42x30 cm 3206386
10097
476
14000
Barta István (1892-1976):Háromszögek 1967. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 41x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF