https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3200675
10458
476
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros Marianna (1963-): Evangélikus templom, Kecskemét, Milleniumi sorozat 3., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 15×11 cm 3202210
10459
476
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár József (1922-2014): Tokaj (Tisza), 1986. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 40x55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3201272
10460
476
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros Erzsébet (1962-): Sétálók. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3194727
10461
476
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Magén István (1950-): A csernobili (...). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 15/30, foltos, üvegezett fakeretben, 59x41,5 cm 2985834
10462
476
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2875558
10463
476
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (18/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (18/40)
Das Lot is nicht erreichbar
3093500
10464
476
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Das Lot is nicht erreichbar
3183510
10465
476
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mokos József (1892-1972): Bódvarákói rét. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x46 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3233064
10466
476
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Róza (1900-1977): Női portré. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 60×49,5 cm 3136653
10467
476
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 22/50. 50x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3236974
10468
476
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mester Béla (1950-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 39x26 cm 3236967
10469
476
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mester Béla (1950-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse