Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Mészáros Marianna (1963-): Evangélikus templom, Kecskemét, Milleniumi sorozat 3., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 15×11 cm
10458.

Rufpreis:
3 000 HUF

10459.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10460.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Magén István (1950-): A csernobili (...). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 15/30, foltos, üvegezett fakeretben, 59x41,5 cm
10461.

Rufpreis:
6 000 HUF

10462.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10463.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10464.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10465.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Molnár Róza (1900-1977): Női portré. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 60×49,5 cm
10466.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 22/50. 50x39 cm
10467.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mester Béla (1950-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 39x26 cm
10468.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Mester Béla (1950-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x31 cm
10469.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF