https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2898313
10482
476
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros Lajos (1925-1971): Utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×34 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3003001
10483
476
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Márk Lajos (1867-1940): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 79×62 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3214119
10484
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh György (1888-1962): Lovak a tanyán. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 12x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143586
10485
476
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 15/22. 25x14,5 cm 3137040
10486
476
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Tanulmányfej, 1943. Szén, kréta, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és címkén is feliratozott. Üvegezett fakeretben. 34x24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3055426
10487
476
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22,5x13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038442
10488
476
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3193484
10489
476
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202562
10490
476
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nándory Sándor (működött a XX. sz. elején) : Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm 3103552
10491
476
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőrészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. kartonra kasírozva. 23x17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038084
10492
476
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült üveg mögött. 26,5x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3185267
10493
476
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj, 1910. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Hajtásnyommal. 16x20,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse