Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10482.

Rufpreis:
5 000 HUF

10483.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Németh György (1888-1962): Lovak a tanyán. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 12x15 cm
10484.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nádas Alexandra (1974-): Ablakok I., 1997-2004. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 15/22. 25x14,5 cm
10485.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Tanulmányfej, 1943. Szén, kréta, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és címkén is feliratozott. Üvegezett fakeretben. 34x24,5 cm
10486.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10487.

Rufpreis:
1 600 HUF

10488.

Rufpreis:
1 600 HUF

Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm
10489.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nándory Sándor (működött a XX. sz. elején) : Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított. Apró sérülésekkel. 60x80 cm
10490.

Rufpreis:
10 000 HUF

10491.

Rufpreis:
1 600 HUF

10492.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj, 1910. Akvarell, papír, jelezve jobbra fent. Hajtásnyommal. 16x20,5 cm.
10493.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF