https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3160889
10507
476
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2949985
10508
476
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr, 1967. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 22,5x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068897
10509
476
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068900
10510
476
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136536
10511
476
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3136578
10512
476
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2949889
10513
476
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Tüntetés a Petőfi szobornál, Budapesten. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, sérült. 39,5x66 cm 3148035
10514
476
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Mártélyi Tisza, 1956. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 56). Fakeretben. 48x62 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219296
10515
476
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Osváth Miklós (1935-2004): Esteledik, 1986. Akvarell, papír, jelzett és datált (Osváth Miklós 86). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 38,5×59 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3140800
10516
476
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Orr András (-): Szélmalom, 2008. Litográfa, papír, jelzett, III/X számozással. 41x24,5 cm 3207641
10517
476
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olajos György (1953-): Skatulya, 1983. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban, 10×7 cm. 3207845
10518
476
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olajos György (1953-): Kisbolygó, 1980 körül. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X/XIV számozással. 25×22,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse