Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101188
10385
476
3135378
10386
476
3144278
10387
476
Koppány Frigyes (?-?): Körkörös kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm 3144272
10388
476
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
3140727
10389
476
Kő Boldizsár (1969-): Kutyacsomópont, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XVI számozással. 22x29,5 cm 3193473
10390
476
Kőhegyi Gyula (1933-):Sziklás táj viadukttal. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×28 cm 3202542
10391
476
Kiss Ágnes Katinka (1980-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 16,5x14,5 cm
3136533
10392
476
24000
3201521
10393
476
Karczaghy József (1862-), aradi festő: Napfényes fasor. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25x35 cm. Dekoratív fakeretben.
3201213
10394
476
28000
Keleti Péter (1955-): Őszi napsütés. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben. 3201378
10395
476
Keszthelyi Magdolna (-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x70 cm
3195059
10396
476
75000
Patricia Kleyman (1965-): Elegáns hölgy. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 81x65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF