Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10385.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10386.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Koppány Frigyes (?-?): Körkörös kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10387.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10388.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kő Boldizsár (1969-): Kutyacsomópont, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XVI számozással. 22x29,5 cm
10389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőhegyi Gyula (1933-):Sziklás táj viadukttal. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×28 cm
10390.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss Ágnes Katinka (1980-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 16,5x14,5 cm
10391.

Rufpreis:
5 000 HUF

10392.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Karczaghy József (1862-), aradi festő: Napfényes fasor. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25x35 cm. Dekoratív fakeretben.
10393.

Rufpreis:
10 000 HUF

Keleti Péter (1955-): Őszi napsütés. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben.
10394.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Keszthelyi Magdolna (-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x70 cm
10395.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Patricia Kleyman (1965-): Elegáns hölgy. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 81x65 cm
10396.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF