Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3146603
10629
476
Sugár János (?-?, működött a XX. sz. első felében) grafikus rajzai, össz. 10 db: Többségében portrék, többek közt híres filmszínészek, mint pl. Szeleczky Zita, Jávor Pál arcképei, többségében újságban megjelent grafikák eredeti változatai és a megjelent újságok hozzáadva, 1940 körül. Tus (9 db), nyomat (1 db), papír, mindegyik jelzett, egyik vágott. Klf. méretekben. 3123443
10630
476
Sugár János (?-?) grafikus grafikái: reklám tervek, portrék, újságban megjelent grafikák eredetii és a megjelent változatok. összesen 10 db eredeti rajzzal. 3219617
10631
476
Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése a Visegrádi utcában, 1918. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
3199054
10632
476
Friedrich Schick (1902-1976). Lipcsei részlet (Leipzig). Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 17x14 cm 3070119
10633
476
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm 3181564
10634
476
2676540
10635
476
3103568
10636
476
Somló Jenő (1894-?): Vízparti táj (Dunapart?), 1956. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 42x27,5 cm 2926004
10637
476
14000
2841473
10638
476
2966975
10639
476
2867461
10640
476
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF