Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10641.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10642.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10643.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10644.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sárközy Zoltán (1910-?): Napraforgós csendélet. Olaj, váaszon, jelzett, keretben, 60×50 cm
10645.

Rufpreis:
1 000 HUF

10646.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
10647.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10649.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10650.

Rufpreis:
12 000 HUF

10651.

Rufpreis:
12 000 HUF

10652.

Rufpreis:
5 000 HUF

10653.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF