https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3080339
10641
476
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Scholtz Robert Friedrich Karl (1877-1966): Magyar kocsis portréja., Cinkográfia. papír. Jelzett. 45x35 cm DEDIKÁLT Bottka Miklós (1876 - 1941) festőművésznek Szélén a képet nem érintő beszakadásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
2956165
10642
476
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sautner Lipót (1889-?): Vízparti fények. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi raglapokkal, egyiken Budapest Főváros IV (...) bélyegzővel. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2666383
10643
476
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárosi Ödön (1885-1950): Buda, Hűvösvölgy környéki táj. Akvarell, papír. Jelzett. 48x37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2676035
10644
476
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárosi Ödön (1885-1950): Haág Dezső portréja, 1945. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35x31 cm 3139763
10645
476
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárközy Zoltán (1910-?): Napraforgós csendélet. Olaj, váaszon, jelzett, keretben, 60×50 cm 2877050
10646
476
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vladimir Svoboda (1937-): Nyugati hegyek, 1992. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent, hátoldalán raglappal. 37,5x44 cm. / Vladimir Svoboda (1937-), Czech painter: Western mountains, (Zapadni Hory) 1992. Mixed technique on wood, signed lower right, with label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
3160690
10647
476
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Salamon György (1948-): Vízparti pihenő (Balaton?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 52x74,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3164711
10649
476
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sebestyén János (1957-): Szokatlan galaxisok III. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 36x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3164709
10650
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Saáry Laura (-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135890
10651
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somorác Pál: Téli fények. Olaj, vászon, jjl.: Somorác 2001. 40x50 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3010660
10652
476
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista figura, 1998. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3084928
10653
476
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Paripa. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán névvel feliratozott. Paszpartuban. 22x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse