Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Szalay Miklós (1972-): Nem egyértelműen, 2002. Vaskarc, papír, jelzett, 6/7 számozással. 30x24 cm
10617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Endlösung, 2003. Linómetszet, papír, jelzett, 2/5 számozással. 30x29 cm
10618.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Fejesek, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 12,5x8 cm
10619.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): A hatalom varázsa (olvashatatlan címmel), 2002. Rézkarc (?), papír, jelzett, 11/12 számozással. 25x21 cm
10620.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Párbaj, 2002. Prespán (sokszorosított grafika), papír, jelzett, 21/22 számozással. 30x24 cm
10621.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/XIV számozással. 22x17 cm
10622.

Rufpreis:
1 000 HUF

10623.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10624.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10625.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10626.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, sérült, jelzés njélkül 51x59cm
10627.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szlabey Zoltán, Zlutain (1956-): Forgás III., 2008. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/5 számozással. 35x35 cm
10628.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF