Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214820
10738
476
Veress Zoltán (1868-1935): A kocsmában. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 50x40 cm 3214829
10739
476
Veress Zoltán (1868-1935): Vihar előtt. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben. 40x50 cm
2971931
10740
476
65000
3182167
10741
476
4200
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Akácok alatt. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, kisebb folttal, 20×29 cm
3142765
10742
476
Vén Zoltán (1941-): Jelenet (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/VIII számozással, 39x28 cm 3136639
10743
476
Vén Zoltán (1941-): Boldog Bánfy Buzád. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IX számozással, 35x24 cm 3132914
10744
476
Visnyei Ilona (1959-): Gondolat 1. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII. számozással. 48x59 cm 3195146
10745
476
Vincze Lajos (1914-2002): Szarvasbőgés (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzett. 12,5×10,5 cm
3143228
10746
476
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/5 számozással, 17×15 cm
3135017
10747
476
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 17×15 cm 3137855
10748
476
Véssey Gábor (1948-): Írástudók, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, lap alján apró folttal, 15×15 cm 3142761
10749
476
Irra Velázquez (-): Cubanos I., 2004. Litográfia, papír, jelzett, 1/14 számozással. 50x44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF