Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3127570
10714
476
Ujváry Lajos (1925-2006): Lovászi, 1960. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 23×39 cm
3201513
10715
476
Urbán Sándor (1965-): Balfi memento, 1944. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 40×65 cm
3201501
10716
476
Urbán Sándor (1965-): Erdélyi házikó. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm
2971894
10717
476
15000
Urbán Gábor (1946-): Téli táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x60cm
3164640
10718
476
Únyi István (1930-2005): Festő a hóban, 1969. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
3161452
10719
476
Vákár Tibor (1908 - 2002 ): Csíkszereda. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 17x25 cm 3220423
10720
476
Varga Mátyás (1910-2002): Krisztus, 1938. Linómetszet, papír. Jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 52x50 cm. 3209758
10721
476
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 23×18 cm
3209780
10722
476
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 20,5×18 cm
3209777
10723
476
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 19,5×18 cm
3145152
10724
476
Véssey Gábor (1948-): Térdelő Rembrandt, 1999. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással, 19,5×15 cm
3145146
10725
476
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 17×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF