Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239467
10702
476
38000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Zöldellő táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x80 cm 3104864
10703
476
24000
Takács Klára (1947-): Virágbokor, 1992. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Motivart címkéjével, üvegezett fakeretben. 68x53 cm
3104857
10704
476
24000
Takács Klára (1947-): Vegetáció, 1994. Olaj, vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattaé és Motivart címkéjével, üvegezett fakeretben. 60x60 cm
3232110
10705
476
4600
Túry Mária (1930-1992): Mezei virágok. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 54/100 30x19 cm Üvegezett keretben 3232107
10706
476
4600
Túry Mária (1930-1992): Csillagfürt. Rézkarc, papír, jelzett, sorzsámozott 22/100 30x19 cm Üvegezett keretben 3232104
10707
476
4600
Túry Mária (1930-1992): Harangvirág. Rézkarc, papír, jelzett, sorzsámozott 74/100 30x19 cm Üvegezett keretben 2967120
10708
476
38000
Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed. 3219899
10709
476
Ujváry Lajos (1925-2006): Szakállas férfi portréja. Olaj, vászon, jelzés énlkül. Vakkeret nélkül. 30,5x26,5 cm
3219898
10710
476
Ujváry Lajos (1925-2006): Piros nyakkendős úr portréja. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 40,5x30,5 cm
3219895
10711
476
Ujváry Lajos (1925-2006): Piros sapkás hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 46x35 cm
3219893
10712
476
Ujváry Lajos (1925-2006): Napfényes kert. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Vakkeret nélkül, 33,5x45,5 cm
3127579
10713
476
Ujváry Lajos (1925-2006): Arckép. Akvarell, papír, jelzett. 18,5×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF