Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145143
10726
476
Véssey Gábor (1948-): Paestum, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 18×19 cm
3231448
10727
476
Veress Pál (1920-1999): A szabad sajtó küzdelme, 1994. Fametszet, papír, jelzett. 20×15 cm.
3231444
10728
476
Veress Pál (1920-1999): Virágbálvány virág helyett, 1982. Fametszet, papír, jelzett. Veress Pál autográf ajánlásával. 24×9 cm, üvegezett fakeretben.
3241099
10729
476
Vass Elemér (1887-1957): Esthangulat, Párizs. Litográfia, papír, jelzett, számozott (16/V). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartu a szélén kissé foltos és kisebb sésrüléssel. 21×30 cm 3233845
10730
476
Vladár László (1958-): Édesanyja portréja. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x15 cm
3238625
10731
476
Várkonyi Károly (1910-2001): ,,Mini művészet". Linómetszet, papír, jelzett, Várkonyi Károly autográf ajándékozási soraival 1975-ből, üvegezett fakeretben. 21x15 cm. 3238620
10732
476
Várkonyi Károly (1910-2001): ,,A bohóc". Linómetszet, papír, jelzett, Várkonyi Károly autográf ajándékozási soraival 1975-ből, üvegezett fakeretben. 21x15 cm. 3239426
10733
476
Tommy Vig (1938-): Macska-jaj. Vegyes technika, kollázs, karton, jelzett. Üvegezett dobozban. 32,5x41 cm 3231892
10734
476
Vojnits Richárd (1942-): Erdei vándorok.Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30x40 cm 3231899
10735
476
30000
Vojnits Richárd (1942-): Csatorna. Olaj, farost, jelzett. kissé sérült fakeretben, 50x80 cm 3217864
10736
476
Vystup József (-), 2 db grafika: Gótika és illusztráció. Rézkarc ("Gótika"), tus ("illusztráció"), papír, mindkettő jelzett. 12x7 és 17,5x8 cm. Üvegezett fakeretben.
3214826
10737
476
19000
Veress Zoltán (1868-1935):Táborozók. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben. 40x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF