Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Véssey Gábor (1948-): Paestum, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 18×19 cm
10726.

Rufpreis:
4 000 HUF

Veress Pál (1920-1999): A szabad sajtó küzdelme, 1994. Fametszet, papír, jelzett. 20×15 cm.
10727.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Veress Pál (1920-1999): Virágbálvány virág helyett, 1982. Fametszet, papír, jelzett. Veress Pál autográf ajánlásával. 24×9 cm, üvegezett fakeretben.
10728.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vass Elemér (1887-1957): Esthangulat, Párizs. Litográfia, papír, jelzett, számozott (16/V). Az 1927-ben megjelent "Paris" c. mappából. Paszpartuban. Paszpartu a szélén kissé foltos és kisebb sésrüléssel. 21×30 cm
10729.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vladár László (1958-): Édesanyja portréja. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x15 cm
10730.

Rufpreis:
2 000 HUF

Várkonyi Károly (1910-2001): ,,Mini művészet". Linómetszet, papír, jelzett, Várkonyi Károly autográf ajándékozási soraival 1975-ből, üvegezett fakeretben. 21x15 cm.
10731.

Rufpreis:
3 000 HUF

Várkonyi Károly (1910-2001): ,,A bohóc". Linómetszet, papír, jelzett, Várkonyi Károly autográf ajándékozási soraival 1975-ből, üvegezett fakeretben. 21x15 cm.
10732.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tommy Vig (1938-): Macska-jaj. Vegyes technika, kollázs, karton, jelzett. Üvegezett dobozban. 32,5x41 cm
10733.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vojnits Richárd (1942-): Erdei vándorok.Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30x40 cm
10734.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vojnits Richárd (1942-): Csatorna. Olaj, farost, jelzett. kissé sérült fakeretben, 50x80 cm
10735.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vystup József (-), 2 db grafika: Gótika és illusztráció. Rézkarc ("Gótika"), tus ("illusztráció"), papír, mindkettő jelzett. 12x7 és 17,5x8 cm. Üvegezett fakeretben.
10736.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Veress Zoltán (1868-1935):Táborozók. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10737.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF