Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (parnó? tiszteletes - Kovács Zsolt). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 42x20,5 cm
10605.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (Rebeka nurse - Molnár Piroska). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 42x20,5 cm
10606.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szalay S. Zoltán (-). Őszi hangulat. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
10607.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szalay S. Zoltán (-). Kunsági tanya. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
10608.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 8, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
10609.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (V/VIII), 28×21,5 cm
10610.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 8×10 cm
10611.

Rufpreis:
6 000 HUF

10612.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10613.

Rufpreis:
12 000 HUF

Somfai Rezső (1932-2023): Hasadék (levelezőlap), 1980. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatva. Pesti Műhely nyomása. 14x10,5 cm.
10614.

Rufpreis:
1 000 HUF

Subkégel Gyula (1907-?): Női portré. Akvarell, selyem. Jelzett. 25x20 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10615.

Rufpreis:
5 000 HUF

10616.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF