Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140908
10360
476
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/V. számozással, 18x11 cm 3134818
10361
476
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 14/15 számozással. 27x20 cm 3142786
10362
476
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 3/10 számozással. 19,5x28 cm 3140943
10363
476
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Nagy kép. Rézkarc, papír, jelzett, 1/5 számozással. 27x20 cm 3140808
10364
476
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/3 számozással, 40×29 cm 3143077
10366
476
Kiss Farkas Imre (?-?), működött 1920-40 körül: Kacsák a tavon. Olaj, vászon. Jelzett. Javított. 60×75 cm 3141875
10367
476
15000
Klausz Éva (XX. sz. második fele), másolat ismeretlen festő után: Vidéki élet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 55×74 cm
2939746
10368
476
44000
3143880
10369
476
Kelemen Tibor (1913-2000): Hisám-palota, Jerikó, 1984. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm 2832902
10370
476
3065418
10371
476
2906561
10372
476
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF