Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3180060
10348
476
9500
Klimó István (1883-1961): Táncolók. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 35,5×28 cm
3180199
10349
476
11000
Klimó István (1883-1961): Kertrészlet. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Lap széle kissé sérült. 51x28 cm.
3144020
10350
476
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kép, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16,5x16 cm 3138461
10351
476
Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XII számozással. 10,5x18 cm 3133613
10352
476
Katona Kata (1942-): Gyermekvilág, 1918. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 14/7 számozással. 29x21 cm 3134999
10353
476
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/9 számozással, 40×29 cm 3138077
10354
476
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./XIV. számozással. 24x32,5 cm 3138446
10355
476
Kőmíves István (1949-2007): Nagy repedés. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/XV. számozással. 20x36,5 cm 3166687
10356
476
17000
Kozma Imre (1933-2020): Hidegkút felé, úgy félúton. Olaj, farost, jelzett, címkén feliratozott. Dekoratív, kopott fakeretben. 69x85 cm
3166695
10357
476
Kozma Imre (1933-2020): Egy kis napfény. Olaj, farost, jelzett, címkén feliratozott. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x80 cm
3140794
10358
476
Kádár Katalin (1951- ): Égi átjáró. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/24), 25,5×36 cm 3140907
10359
476
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma XI. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/V. számozással, 9x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF