Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1532331
10470
476
Molnár Iscsu István (1947-): Vége az első felvonásnak, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, törésnyomokkal, 19,5×29,5 cm 3233439
10471
476
28000
Mözsi Szabó István (1927-2019): Körösfői templom, Erdély. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm. Fakeretben 3145225
10472
476
28000
Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
3237003
10473
476
4800
Mester Béla (1950-): "A főnix". Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán Mester Béla autográf ajándékozási soraival. Üvegezett keretben. 39x28 cm 3237513
10474
476
Mester Béla (1950-): Romantikus vízpart. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 41x60 cm
3231901
10475
476
19000
Maksai János (1954-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült fakeretben, 70x50 cm.
3028716
10476
476
22000
3028721
10477
476
3027014
10478
476
14000
3073302
10479
476
24000
3108438
10480
476
Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm 3140391
10481
476
Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF