Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Molnár Iscsu István (1947-): Vége az első felvonásnak, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, törésnyomokkal, 19,5×29,5 cm
10470.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mözsi Szabó István (1927-2019): Körösfői templom, Erdély. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm. Fakeretben
10471.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
10472.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Mester Béla (1950-): "A főnix". Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán Mester Béla autográf ajándékozási soraival. Üvegezett keretben. 39x28 cm
10473.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Mester Béla (1950-): Romantikus vízpart. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 41x60 cm
10474.

Rufpreis:
6 000 HUF

Maksai János (1954-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült fakeretben, 70x50 cm.
10475.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10476.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10477.

Rufpreis:
12 000 HUF

10478.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10479.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Melocco Miklós (1935-): Nőszirom, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, feltekerve, d: 32,5 cm
10480.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Mátrai Vilmos (1877-?): Mátyás templom, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5×8,5 cm
10481.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF