Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Katona Kata (1942-): Álom-idő IV. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/XV. számozással. 26x17,5 cm
10397.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kmetty János (1889-1975): Álló aktok, nyomat, papír, paszpartuban, jelzett a nyomaton, hátoldalon feltehetően másik oldali nyomtatás, 26×21 cm
10398.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kozma Lajos (1884-1948): Álom. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm
10399.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kozma Lajos (1884-1948): Süllyedés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, foltos, 20×17 cm
10400.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Ádám és Éva. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm
10401.

Rufpreis:
8 000 HUF

10402.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (97/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10403.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10404.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10405.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kondé László (1954-2002): Krisztus, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A IV./IV. számozással. 27,5x21,5 cm
10406.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Pipázó önarckép (füstbe ment Sydney), 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A IV./VI. számozással. 12x10 cm
10407.

Rufpreis:
4 000 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Színes kör, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10408.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF