Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145809
10409
476
3800
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x19 cm
3145790
10410
476
3800
Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm
3241512
10412
476
Kádár József (-): Vonuló tehéncsorda. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm 3241513
10413
476
Kádár József (-): Vonuló tehéncsorda. Olaj, fatábla. Jelzett a hátoldalán címkén. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm 3241092
10414
476
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Esti mese. Színes rézkarc, papír. Jelzett, számozott (16/100), 23x11,5 cm 3233358
10415
476
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm
3233412
10416
476
38000
Kristófi János (1925-2014): Sétálók. Olaj, karton, jjl.: Kristófi. 34x48 cm. Fakeretben 3236998
10417
476
Keller Lívia (1918-2005): Csendélet, 1963. Linómetszet, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29x41 cm 3237470
10418
476
42000
Kéri László (1949- ): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Kéri László autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Bernáth Aurél Teremben, Kaposvárott 1985-ben. 45×76 cm. Fakeretben
3237665
10419
476
Kecskeméti Kálmán (1942-): 2002... (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/5). 17x26 cm
3238643
10420
476
4800
Kórusz József (1927-2010): Dámvadak. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 96/100. 29,5x39,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3239368
10421
476
42000
Kárpáti József (1958-): Nóri a műteremben (Mozartot hallgatunk). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF