Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x19 cm
10409.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm
10410.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kádár József (-): Vonuló tehéncsorda. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10412.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kádár József (-): Vonuló tehéncsorda. Olaj, fatábla. Jelzett a hátoldalán címkén. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
10413.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Esti mese. Színes rézkarc, papír. Jelzett, számozott (16/100), 23x11,5 cm
10414.

Rufpreis:
5 000 HUF

Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm
10415.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kristófi János (1925-2014): Sétálók. Olaj, karton, jjl.: Kristófi. 34x48 cm. Fakeretben
10416.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
16

Keller Lívia (1918-2005): Csendélet, 1963. Linómetszet, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29x41 cm
10417.

Rufpreis:
3 000 HUF
26

Kéri László (1949- ): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Kéri László autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Bernáth Aurél Teremben, Kaposvárott 1985-ben. 45×76 cm. Fakeretben
10418.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Kecskeméti Kálmán (1942-): 2002... (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/5). 17x26 cm
10419.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Dámvadak. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 96/100. 29,5x39,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10420.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
16

Kárpáti József (1958-): Nóri a műteremben (Mozartot hallgatunk). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm
10421.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF