Kárpáti József (1958-): Nóri a műteremben (Mozartot hallgatunk). Olaj,... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Karpati-Jozsef-1958-Nori-a-muteremben-Mozartot-hallgatunk-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra~II3239368
3239368
10421
476
42000
Beschreibung: Kárpáti József (1958-): Nóri a műteremben (Mozartot hallgatunk). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm
: nagy_andras