Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2760397
10160
476
Doór Ferenc (1918-2015): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 47x35 cm 3028915
10161
476
3227791
10162
476
28000
Duray Tibor (1912 - 1988): Séta a hóban. Tempera, farost, jelezve balra lent: Duray T.. 19,5x27 cm. 3237125
10163
476
9500
Debreczeny Zoltán (1952-): 2 db karikatúra, 2002. Vegyes technika, merített papír, jelzett, kartonra kasírozva. 21×15 cm. A tételhez tartozik egy katalógus.
3178882
10164
476
Divéky József (1887-1951): Akt természetben, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 29×22 cm 3227745
10165
476
4600
Duray Tibor (1912-1988): Itáliai város, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 16×20 cm 3227735
10166
476
Duray Tibor (1912-1988): Fiesole éjjel. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm
3227754
10167
476
4600
Duray Tibor (1912-1988): Esti Dunapart, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5×23,5 cm
3144312
10168
476
Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 22/24 számozással. 13x13 (x2) cm 3231442
10170
476
14000
Dési Huber István (1895-1944): Sasso del Carmine, 1926. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26-30) üvegezett fakeretben. 20x25,5 cm 3237422
10172
476
Dégi János (-): Álomban, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, a hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Paszpartuban. 9,5×9,5 cm.
3239500
10173
476
28000
Dobroszláv József (1932-2016): Bányában, 1976. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 46x32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF