Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10160.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10161.

Rufpreis:
6 000 HUF

Duray Tibor (1912 - 1988): Séta a hóban. Tempera, farost, jelezve balra lent: Duray T.. 19,5x27 cm.
10162.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Debreczeny Zoltán (1952-): 2 db karikatúra, 2002. Vegyes technika, merített papír, jelzett, kartonra kasírozva. 21×15 cm. A tételhez tartozik egy katalógus.
10163.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Divéky József (1887-1951): Akt természetben, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 29×22 cm
10164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Duray Tibor (1912-1988): Itáliai város, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 16×20 cm
10165.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Duray Tibor (1912-1988): Fiesole éjjel. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Duray Tibor (1912-1988): Esti Dunapart, 1965. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 12,5×23,5 cm
10167.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Damó István (1951-): Mese a lét adta játékról, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, 22/24 számozással. 13x13 (x2) cm
10168.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dési Huber István (1895-1944): Sasso del Carmine, 1926. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26-30) üvegezett fakeretben. 20x25,5 cm
10170.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Dégi János (-): Álomban, 1976. Rézkarc, papír, jelzett, a hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Paszpartuban. 9,5×9,5 cm.
10172.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dobroszláv József (1932-2016): Bányában, 1976. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 46x32 cm
10173.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF