https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3231897
10174
476
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Dér István (1937-1993): Őszi erdő., Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3090959
10175
476
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Drippey Béla (1879-?): Zöldellő táj, 1908. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 25x35 cm 3135844
10176
476
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Dengyel Tibor (1913- ?): Hegyi legelő. Vegyes technika, papír, jjl.: Dengyel T. 943. 22x33,5 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. 3080514
10177
476
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3080496
10178
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emanuel Béla (1879-1976): Musica (csecsemő portré), 1968. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kétoldalas mű, hátoldalán arckép tanulmány. 32×50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3080498
10179
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emanuel Béla (1879-1976): Őrangyal, Párizs, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kisebb lapszéli szakadással. 43×32,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3109324
10180
476
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. Fakeretben. 29×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141886
10181
476
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ebergényi Amadil (XX. sz. közepe/második fele): Felhőárnyék (Balaton). Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 32×51 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3147129
10182
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egri Tibor ( - ): Reggel Kékeden. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3146825
10183
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egri Tibor ( - ): Reggeli pára. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3146824
10184
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egri Tibor ( - ): Vízpart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3237094
10185
476
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Politkai karikatúra vázlata, 1950 körül. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal, kisebb gyűrődésekkel, 34x28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse