Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10199.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10200.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10201.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10202.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10203.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Fegyó Béla (1943-): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 35x29 cm
10204.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fegyó Béla (1943-): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x29 cm
10205.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Friedrich Gábor (?-?): 6 db különféle plakátterv: Déligyümölcs, erő egészség; Déligyümölcs: sok vitamin; Éljen a világbéke!; Vitamindús, ízletes, vegyes technika, papír, különböző méretben
10206.

Rufpreis:
8 000 HUF

10207.

Rufpreis:
8 000 HUF

Faragó Zoltán (1898-1970): Piros ruhás lány portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 49,5x39,5 cm. Dekoratív fakeretben.
10208.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10209.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

10210.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF