Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm.
Friedrich Gábor (?-?): 6 db különféle plakátterv: Déligyümölcs, erő egészség; Déligyümölcs: sok vitamin; Éljen a világbéke!; Vitamindús, ízletes, vegyes technika, papír, különböző méretben
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.