Dési Huber István (1895-1944): Sasso del Carmine, 1926. Rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Desi-Huber-Istvan-1895-1944-Sasso-del-Carmine-1926-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-26-30~II3231442
3231442
10170
476
14000
Beschreibung: Dési Huber István (1895-1944): Sasso del Carmine, 1926. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26-30) üvegezett fakeretben. 20x25,5 cm
: nk