Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3207828
10519
476
Olajos György (1953-): Medicinák II., 1981. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/VII számozással. Paszpartuban, 10×17 cm. 3207826
10520
476
Olajos György (1953-): Le Sacre du printemps I. (a tavasz hírnökei), 2., 1980. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva, 28×18 cm. Korai egyedi munka az életműből, gyűjtői darab!
3175410
10521
476
Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben
3175417
10522
476
4200
Olajos György (1953-): Asphodelus luteus pslustris ( aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 17x8 cm Üvegezett keretben
3164355
10523
476
Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm.
3232531
10524
476
Oláh Sándor (1959): Velencei részlet. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x33,5 cm 3208006
10525
476
Olajos György (1953-): Tanulmány, 1981. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat III/XV számozással. 13×28 cm. 3207798
10526
476
Olajos György (1953-): Kígyómúmia, 1982. Rézkarc, papír. jelzett, számozott IV/XV. 21x14 cm 3237730
10527
476
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli szürkület. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. A Művészet folyóirat melléklete. 20×14 cm
3237474
10528
476
14000
Oszter Dezső (1955-): Holtág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 30x50 cm. Fakeretben.
3101198
10529
476
19000
2697630
10530
476
Pekáry István (1905-1981): Szent István. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF