Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Olajos György (1953-): Medicinák II., 1981. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/VII számozással. Paszpartuban, 10×17 cm.
10519.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Olajos György (1953-): Le Sacre du printemps I. (a tavasz hírnökei), 2., 1980. Ceruza, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva, 28×18 cm. Korai egyedi munka az életműből, gyűjtői darab!
10520.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olajos György (1953-): Asphodelus albus ( Fehér aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 21x12 cm Üvegezett keretben
10521.

Rufpreis:
4 000 HUF

10522.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Olajos György (1953-): Növények (cím nélkül), 1980 körül. Írisznyomás, papír, jelzett, próbanyomat. Közepén törésnyommal. 9,5×6 cm.
10523.

Rufpreis:
4 000 HUF

Oláh Sándor (1959): Velencei részlet. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 40x33,5 cm
10524.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olajos György (1953-): Tanulmány, 1981. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat III/XV számozással. 13×28 cm.
10525.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olajos György (1953-): Kígyómúmia, 1982. Rézkarc, papír. jelzett, számozott IV/XV. 21x14 cm
10526.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Olgyai Viktor (1870-1929): Téli szürkület. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. A Művészet folyóirat melléklete. 20×14 cm
10527.

Rufpreis:
4 000 HUF

Oszter Dezső (1955-): Holtág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 30x50 cm. Fakeretben.
10528.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10529.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10530.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF