Oszter Dezső (1955-): Holtág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autogr... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Oszter-Dezso-1955-Holtag-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-30x50-cm~II3237474
3237474
10528
476
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,94 EUR , 43,75 USD
Beschreibung: Oszter Dezső (1955-): Holtág. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 30x50 cm. Fakeretben.
: nagy_andras