https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3184401
10666
476
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szigethy István (1891-1966): A délivasúti villamos megállónál (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Kissé foltos, 22×12 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3135405
10667
476
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szilvássy Margit (1898-1977): Tájkép várral. Akvarell, pasztell, papír, jbl.: Szilvássy 959. 28,5x39 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3135739
10668
476
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalóky Sándor (1921-1978): Őszi táj. Akvarell, papír, jjl.: Szalóky S. -1959. 29x46,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3136354
10669
476
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalóky Sándor (1921-1978): Tájkép. akvarell, papír, jjl: Szalóky. 28,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3201544
10670
476
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalóky Sándor (1921-1978): Márciusi hó, 1973. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 34×49 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3201398
10671
476
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Életfa. Szitanyomat, papír, jelzett, 92/100 számozással. Üvegezett keretben, 58x46 cm 3200631
10672
476
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (divatterv?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 30,5x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3200635
10673
476
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (divatterv?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 32x36,5 cm 3200637
10674
476
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (divatterv?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 32x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3162871
10675
476
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 17,5x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149729
10676
476
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színes táj. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 73x64,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3171378
10677
476
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Lovasok. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse