Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Jánossy Ferenc (1926-1983): Kardos G. György: Hová tűntek a katonák. Linómetszet, papír, jelzett. Sérült, részben javított. 30x39 cm
10309.

Rufpreis:
3 000 HUF

10310.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Kass János (1927-2010): Múzsa virágokkal. Rézkarc, papír: Jelzett. Próbanyomat. Lap alja vágott. 20,5x13 cm
10311.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kass János (1927-2010): Betűfaló, 1968. Rézkarc, papír: Jelzett. Próbanyomat. 22x13,5 cm
10312.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
10313.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kovács Péter (1943-2019). Lény (cím nélkül). Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üveg mögött. 20x14 cm
10314.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kotász Károly (1872-1941):Kunyhó. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 19x20 cm
10315.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Keleti Jenő (1920-1998): Rózsás csendélet, 1975. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a békéscsabai Munkácsy Teremben rendezett kiállításon 1976-ban. Dekoratív keretben, 60×50 cm
10316.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 20/22 számozással. 29x21 cm
10317.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kondé László (1954-2002): Önarckép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./V. számozással. 29,5x19,5 cm
10318.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kondé László (1954-2002): Élet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./IV. számozással. 10x11,5 cm
10319.

Rufpreis:
2 400 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10320.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF