Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3234556
10309
476
Jánossy Ferenc (1926-1983): Kardos G. György: Hová tűntek a katonák. Linómetszet, papír, jelzett. Sérült, részben javított. 30x39 cm
3136660
10310
476
44000
3231424
10311
476
Kass János (1927-2010): Múzsa virágokkal. Rézkarc, papír: Jelzett. Próbanyomat. Lap alja vágott. 20,5x13 cm 3231420
10312
476
Kass János (1927-2010): Betűfaló, 1968. Rézkarc, papír: Jelzett. Próbanyomat. 22x13,5 cm 3145778
10313
476
3400
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm 3215297
10314
476
24000
Kovács Péter (1943-2019). Lény (cím nélkül). Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üveg mögött. 20x14 cm
3214265
10315
476
14000
Kotász Károly (1872-1941):Kunyhó. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 19x20 cm
3221270
10316
476
Keleti Jenő (1920-1998): Rózsás csendélet, 1975. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a békéscsabai Munkácsy Teremben rendezett kiállításon 1976-ban. Dekoratív keretben, 60×50 cm
3144715
10317
476
4800
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 20/22 számozással. 29x21 cm
3144844
10318
476
3200
Kondé László (1954-2002): Önarckép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./V. számozással. 29,5x19,5 cm
3144847
10319
476
Kondé László (1954-2002): Élet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./IV. számozással. 10x11,5 cm
3145775
10320
476
3400
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF