Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

21144.

Rufpreis:
1 600 HUF

21145.

Rufpreis:
1 400 HUF

21146.

Rufpreis:
1 400 HUF

1931 Diarium az 1931-ik esztendőre. A borítón a "trianoni sárkányt" legyőző "egyetemi nyomda" lovaggal. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21147.

Rufpreis:
1 400 HUF

ÁKV antikvár könyv aukció. Aukciós katalógus. Bp., 1970., ÁKV. Kiadói papírkötés, néhány lapon a leütési árakkal (11-33,44-52.)
21148.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n.,Dante,("Pátria"-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel.
21149.

Rufpreis:
1 400 HUF

21150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bracciolini, Poggio: Pajkos történetek. Bp., 1990, Rózsavölgyi és Társa. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21151.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. Debrecen, 1939, Exodus (Nagy Károly Grafikai Műintézete-ny.), 31+(1) p. A címlap Sz. Mata János munkája. Kiadói tűzött papírkötés, ex libris-szel.
21152.

Rufpreis:
1 600 HUF

21153.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tápay-Szabó László: Asztalom fiókjaiból 1. (Budapest), 1934. Szerzői kiadás. (Egri Nyomda). 80 p. Kiadói papírborítóban
21154.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés,
21155.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF