Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

21000.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács András: Táltos iskola I-II. Kurzus. Radiesztézia, Energetika, Magyar őstörténet. Nyíregyháza, 1999, Energia Klinika Kft. Kiadói tűzött papírkötésben.
21001.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Klasszikus német kisregények. Bp., 1968, Helikon. 1683/1800. számozott példány. Kiadói bőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21002.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

21003.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

21004.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nyírő József könyvei 4 db. . Az én népem, 1943, 288 p. . Madéfalvi veszedelem, 1939, 454 p. Sibói bölény Budapest, Révai kiadás. Kiadói halina kötésekben, jó állapotban
21005.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Kolligátum különféle művekből:   Ecsedy Aladár:  Örvendezzetek!...;  A rabszolgaleány.;  A lélek szolgálatában. Tahitótfalu, 1939-1944., Szerzői.  Szabó Balázs: Mese az édesanyáról. hn., 1929, Sylvester kiadás.; Nagy Gyula: Rkie-sajtóest műsora. Összeáll.: - -. Bp., én., Református Keresztyén Ifjúsági Egyesületek.;  Bányai Irén: Máskara. hn., én., Misztófalusi.;  Móra Ferenc: A jisten foltozó-szűcse. (Népi műsortár 18.) hn., én., Misztófalusi.;  Györkössy Endre: A "maszlag." Újpest-Újváros, én., Újpest-Újvárosi Református Presibtérium.;  Németh László: Cseresnyés. Bp., 1942., Exodus.;  Katona József: Luca széke. Bp., 1942., Exodus.;   Átkötött félvászon-kötés.
21006.

Rufpreis:
3 000 HUF

Esterházy Péter 3 darab könyve: Találunk szavakat, Kis magyar pornográfia, Hrabal könyve + Kulcsár Szabó Ernő: Esterházy Péter. Utóbbi kissé foltos lapokkal.
21007.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sík Sándor 3 darab könyve: A százgyökerű szív, Őszi fecske, Himnuszok könyve + Madonna könyv. Híres festők hatvan mestermunkája Sík Sándor versével.
21008.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása, 4 kötet: Kós Károly: Az országépítő.; Áprily Lajos: A láthatatlan írás.; Kovács László (szerk.): Séta bölcsőhelyem körül.; Kemény János: Kokó és Szokrátesz. Kolozsvár, [1934-1940], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, kissé foltos borítókkal.
21009.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ottlik Géza: Iskola a határon. Bp., 1976, Magvető - Szépirodalmi Könyvkiadó. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Éjszakai hajózás. In memoriam Ottlik Géza. Vál., szerk. és összeáll.: Hornyik Miklós. Bp., 2006, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21010.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szabó Dezső: Az egész látóhatár. Tanulmányok. I-III. köt. Bp., 1939, Magyar Élet, 416 p.; 412 p.; 358+(2) p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.
21011.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF