Hanzély Ferenc: Kereskedelmi irálytan és levelező, egybekötve kereskedelmi és magán-ügyiratokkal. Gyakorlati kézikönyv kereskedők, gyárosok, pénz- és iparvállalati tisztviselők és más iparüzők használatára. Bp., 1886, Franklin-Társulat, XXXI+(1)+434 (eredetileg 504) p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé koszos borítóval, az utolsó 35 lap hiányzik. (Ritka!)