Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Vegyes különféle témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, kb. 20-25 db. Változó állapotban, közte sérültek is.
21372.

Rufpreis:
800 HUF

21373.

Rufpreis:
1 800 HUF

21374.

Rufpreis:
1 600 HUF

21375.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db: Nemeskürty István: Édes Erdély. Erdélyi Krónika 1916-1967. H.n., 1988. Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés.; Köteles Pál: Búcsú Erdélytől. Bp., 1988, Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötés.; A börtön homályában. Malmaison, 1943-1944 telén. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.; Danku Ferenc: Egy mérki fiú a vérzivatarban. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2004, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.;
21376.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 3 db:   Csalog Zsolt: Börtön volt a hazám. Hosszú István beszél, Vég Antal: De mi lesz a harangokkal? (Erdély, 1988.), Külpolitika 89/2. A romániai magyarság helyzetéről.
21377.

Rufpreis:
1 600 HUF

Marc Chagall - Jean de la Fontaine - Faludy György: Állatmesék. Marc Chagall illusztrációival. Faludy György fordításában. Bp.,1998, Glória. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
21378.

Rufpreis:
1 800 HUF

21379.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, javított, foltos kiadói papír védőborítóban.
21380.

Rufpreis:
1 800 HUF

Márton László: Koestler, a lázadó. DEDIKÁLT! Bp., 2006., Pallas Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés.
21381.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk.: Kabos Ede. VII. köt.: Bársony István, Csizmadia Sándor, Dánielné Lengyel Laura, Keszler József, Kupcsay Felicián, Lovik Károly, Lőrinczy György, Molnár Jenő, Petelei István, Relle Pál, Ritoók Emma, Simon Vilmos. Bp., [1913], Légrády. A szerzők egészoldalas, hártyapapírral védett, fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
21382.

Rufpreis:
1 200 HUF

M. Prawdin: Őrül Johanna. Történeti regény. Korok és Hősök regényei. Balla Antal bevezető tanulmányával. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., 1939, Dante. Kiadói papírkötés, foltos, javított, kopott, kissé szakadozott kiadói papír védőborítóban.
21383.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF