Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

21300.

Rufpreis:
1 400 HUF

Romain Rolland: Robespierre. Ford.: Dániel Anna. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés, . Számozott (653./900) példány.
21301.

Rufpreis:
1 000 HUF

21302.

Rufpreis:
2 000 HUF

Basilides Bálint: A kék ég a kút mélyén. Budapest 1947-1956 - Svájc 1956-1976. A szerző, Basilides Bálint (1944-) által DEDIKÁLT! H.n., 2011, Tevan Alapítvány. 189 p. Kiadói papírkötés.
21303.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kis Ferenc: Ami megőriz. Versek 1931-1958. A szerző, Kis Ferenc (1908-1964) József Attila-díjas költő, József Attila barátja által Surányi Ibolya (1928-2010) előadóművész, versmondó, irodalmi szerkesztő részére DEDIKÁLT! Bp., 1960, Magvető. 117p. Megjelent 1660 példányban. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos és kissé szakadt papír védőborítóban.
21304.

Rufpreis:
1 800 HUF

21305.

Rufpreis:
2 400 HUF

21306.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ifj. Zsadányi Nagy Árpád: Április versek. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1938, Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
21307.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schäffer Erzsébet: Káprázat az élet! Szerző, Schäffer Erzsébet (1948-) Pulitzer-emlékdíjas újságíró, író, publicista által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 2022, Central. Kiadói papírkötés.
21308.

Rufpreis:
1 800 HUF

Janus Pannonius költeményei. Ford.: Hegedüs István. Bp., 1938, MTA, (Attila-ny.), XVIII+238 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítón hiánnyal.
21309.

Rufpreis:
1 400 HUF

21310.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963., Szépirodalmi. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozás nélkül!
21311.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF