Filadelfi Mihály: A szavak udvarát kutatom. Versek és jegyzetek. Békéscsaba, 1982. Új Aurora (Kner ny., Gyoma). 44 + [4] p. Egyetlen kiadás. 300 példányban megjelent verseskötet számozott példánya: 132. szám. Dedikált: ,,Táborszky Lászlónak barátsággal és szeretettel: Filadelfi Mihály. Békéscsaba, 1982. II. 2." (Új Aurora füzetek.) Fűzve, kiadói borítóban.
Kafka, Franz: A nyolc oktávfüzet. Bp., 2000, Cartaphilus. Első teljes magyar nyelvű kiadás. Fordította: Tandori Dezső. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Az emberke tragédiája. Madách Imrike tán istenkéről, Ádámkáról és Luci Ferkóról a versikéket írta Karinthy Fricike. Bp., 1994, Háttér. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
Mécs László: Az ember és az árnyéka. Versek. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat, 149+(3) p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
Benkő András: Szerelmese vagyok. - - versei. Hontvári Szabó Lajos előszavával. (Dedikált!) Gyömrő, é.n. (cca 1938), ,,Új Magyar Élet" (Balatonfüred, Iglói János-ny.), 61+(3) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült, részben szétváló fűzéssel. A szerző által Jablonczay Pethes Béla, az Országos Gyóni Géza Irodalmi Társaság főtitkára részére dedikált példány.
Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Bellaagh Aladár. Bp., [1906], Lampel R. Könyvkereskedése (Remekírók Képes Könyvtára). Díszes, aranyozott, vászonkötésben