Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Filadelfi Mihály: A szavak udvarát kutatom. Versek és jegyzetek. Békéscsaba, 1982. Új Aurora (Kner ny., Gyoma). 44 + [4] p. Egyetlen kiadás. 300 példányban megjelent verseskötet számozott példánya: 132. szám. Dedikált: ,,Táborszky Lászlónak barátsággal és szeretettel: Filadelfi Mihály. Békéscsaba, 1982. II. 2." (Új Aurora füzetek.) Fűzve, kiadói borítóban.
21156.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Kafka, Franz: A nyolc oktávfüzet. Bp., 2000, Cartaphilus. Első teljes magyar nyelvű kiadás. Fordította: Tandori Dezső. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Juhos-Kiss János: Életre-halálra. ALÁÍRT! Bp., 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21158.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petőfi Sándor: János vitéz. 1845, Vahot Imre. REPRINT! Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
21159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az emberke tragédiája. Madách Imrike tán istenkéről, Ádámkáról és Luci Ferkóról a versikéket írta Karinthy Fricike. Bp., 1994, Háttér. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
21160.

Rufpreis:
2 000 HUF

"Magyar Jövő" költők, írók, művészek antológiája. Szeged, Árpád Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bojer, Johan: Hazatérés. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21162.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ady Endre: Az új Hellász. Bp., 1920, Amicus. Hiányos papírkötés, viseltes állapotban.
21163.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szenes Erzsi: Fehér kendő. Versek. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21164.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mécs László: Az ember és az árnyéka. Versek. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat, 149+(3) p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
21165.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benkő András: Szerelmese vagyok. - - versei. Hontvári Szabó Lajos előszavával. (Dedikált!) Gyömrő, é.n. (cca 1938), ,,Új Magyar Élet" (Balatonfüred, Iglói János-ny.), 61+(3) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült, részben szétváló fűzéssel. A szerző által Jablonczay Pethes Béla, az Országos Gyóni Géza Irodalmi Társaság főtitkára részére dedikált példány.
21166.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Bellaagh Aladár. Bp., [1906], Lampel R. Könyvkereskedése (Remekírók Képes Könyvtára). Díszes, aranyozott, vászonkötésben
21167.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF