Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 481
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3167956
21084
476
3201681
21085
476
3200
Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. 3201457
21086
476
3200
Luby Margit: Bábalelte babona. Az előszót Dömötör Tekla írta. Bp., 1983, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3135156
21087
476
3800
Buber, Martin: Én és Te. Bp., 1999, Európa Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3146273
21088
476
Bataille, Georges: A szem története, Madame Edwarda, A halott. Bp., 1991, Európa. Kiadói kartonált kötés, kissé kopott papírborítóval. 3201655
21089
476
3201672
21090
476
Móricz Zsigmond: Nem élhetek muzsikaszó nélkül. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
3177934
21091
476
4800
Benedek Elek: Figurás-mókás történetek. Bp.,[1926.],Franklin, 110+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, Petrovszky szignóval, kopott borítóval.
3147116
21092
476
2200
Rabindranath Tagore: Hajótöröttek I-II. H.n., Genius. Vajtafy (Vasek) Ottó ezredes névbejegyzésével, névváltoztatás után átírva, egyikben felesége ex librisével. Félbőr kötés, kopottas állapotban. 3241940
21093
476
3241939
21094
476
3241937
21095
476
Pejin Lea: Nyugati csiga körfűrésszel álmodik. Bp., 2017, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF