Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

21084.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
21085.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Luby Margit: Bábalelte babona. Az előszót Dömötör Tekla írta. Bp., 1983, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21086.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Buber, Martin: Én és Te. Bp., 1999, Európa Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21087.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bataille, Georges: A szem története, Madame Edwarda, A halott. Bp., 1991, Európa. Kiadói kartonált kötés, kissé kopott papírborítóval.
21088.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

21089.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Móricz Zsigmond: Nem élhetek muzsikaszó nélkül. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21090.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benedek Elek: Figurás-mókás történetek. Bp.,[1926.],Franklin, 110+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, Petrovszky szignóval, kopott borítóval.
21091.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Rabindranath Tagore: Hajótöröttek I-II. H.n., Genius. Vajtafy (Vasek) Ottó ezredes névbejegyzésével, névváltoztatás után átírva, egyikben felesége ex librisével. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
21092.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

21093.

Rufpreis:
1 200 HUF

21094.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pejin Lea: Nyugati csiga körfűrésszel álmodik. Bp., 2017, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
21095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF