Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Lőrincz Tímea: Ágyak és vágyak. DEDIKÁLT! Lengerich, 2008., Silver Shark Productions. Kiadói papírkötés.
21072.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hortobágyi Alexia - Pausz Patrícia: Álarc. A szerzők által DEDIKÁLT példány! Orgovány, 2012., '4H' Magyar Misszió - Örömhír Alapítvány. Kiadói papírkötés.
21073.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kertész Péter: kertesz.freeblog.hu II. - pótcselekvés IQ és CT helyett. DEDIKÁLT! hn., 2010, Wesley János Kiadó. Kiadói papírkötés.
21074.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lányi Sarolta: Múlt és jelenidő. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21075.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyurkovics Tibor: Isten homlokán. Istenes versek. DEDIKÁLT! Gyulai Líviusz illusztrációival. Bp., 1998, Kairosz Kiadó. Kiadói aranyozott bársony-kötés, átlátszó műanyag védőborítóban.
21076.

Rufpreis:
1 200 HUF

Laurisin Lajos: Magam panaszát hallgatom. Versek. Bp., 1942. Szent Antal. DEDIKÁLT! 62 + (3)p. Kiadói papírkötésben
21077.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magtimguli Piragi: Álmunkban múlik el. A kötet a mű mindkét létező magyar fordítását tartalmazza: Tandori Dezső és Vámbéry Ármin tollából. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.Megjelent 1000 példányban!
21078.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dávid Gyula-Veress Zoltán (szerk.): Kő, bronz, buldózer. Láthatatlan és újra látható emlékműveink. 15/900. számozott példány. 2004, EKE. Könyvárusi forgalomba nem került. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21079.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Matyikó Sebestyén József: Nádasok zsoltára. DEDIKÁLT! Debrecen, 1995, Ethnica. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21080.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

21081.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Pilinszky János Márkus Annának. 2001, Nap Kiadó. Kiadói papírkötés, papír tokban, jó állapotban. Számozott (60./100) példány!
21082.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wünscher Frigyes 3 műve:   Szövetkezetek a keresztény gazdasági rendben. A Középponti Katolikus Kör kiadványai 5. Bp., 1943., (Sárkány-ny.), 20 p. Bekötött papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötés, régi bélyegzésekkel.;   Falusi tanulmányútjaim. Bp.,én.,Csáthy Ferenc, 44 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, szakadtm, foltos borítóval, intézményi bélyegzésekkel.;   A szövetkezetek szerepe Magyarország gazdasági megerősödésében. Az Országos Nemzeti Klub kiadványai 81. Bp., 1944, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 16 p. Kiadói papírkötés, a borítón hiánnyal.
21083.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF