Szombathy Viktor: Magyar farsang. Összeáll.: - -. Bp., 1942., Magyar Népművelők Társaság, ("Forrás"-ny.), 192 p. Az eredeti elülső, illusztrált papírborítót az átkötéskor felhasználták. (Toncz Tibor munkája. Átkötött félvászon-kötés.
Szarka István 6 műve: Nem lettél tengerész, Virágöböl, A bíbor oroszlán, Szender a holdudvarban, Talán a repülés, Balzsamos sebek csorognak. Mind a szerző, Szarka István költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1993-2007, Szerzői - Zrínyi - Curiosa Nova - Hungarovox. Kiadói papírkötések, egy sérült gerinccel.
Széles Klára: Szeged - Kolozsvár 1955-1992. Kortársi szemle az erdélyi irodalomról. A szerző, Széles Klára (1936-) irodalomtörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp.,1993, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés, foltos.
Szathmári Gábor: A lentről jött ember. DEDIKÁLT! [Bp.],2013, Dura Stúdió. A borító és a grafikák Vágó Rita festőművész munkái. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Szentkuthy Miklós: Barokk Róbert. Közreadja, sajtó alá rendezte: Tompa Mária. A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány, dátumozott példány. Pécs, 1991,Jelenkor. Első kiadás. Kiadói papírkötés, benne Mohás Lívia ceruzás aláhúzásaival és jegyzeteivel.
Kocsis L. Mihály: Durcás Fleto királysága, avagy Market Place utazásai Kátyúföldön. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2009., Kairosz. Kiadói papírkötés.
Györgyey Klára: Szerelmetes szurkapiszka. Kritikák, esszék, tanulmányok (1985-1995.) A szerző, Györgyey Klára (1936-2010) amerikai magyar író, műfordító, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1997, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötés.
Szalay Zsuzsánna Ayréta: Pocaklakó. Szürrealista bedekker családtervezéshez. A szerző 22 tarot illusztrációjával. A szerző, Szalay Zsuzsánna Ayréta által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2006, Filács Kiadó. Kiadói papírkötés.
Nagy Gábor: Kijátszott holnap. Válogatott és új versek. A szerző, Nagy Gábor (1972-) József Attila-díjas költő, író, irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2015, Magyar Napló - Hitel Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés.
Mezey Katalin: Ismernek téged. (Elbeszélések és kisregények, 2001-2013.) A szerző, Mezey Katalin (1943- ) Kossuth- és József Attila-díjas prózaíró, költő, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2014, Magyar Napló. Oláh Mátyás László illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.