Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Shakspere minden munkái. Fordítják többen [Arany János, Arany László, Ács Zsigmond, Greguss Ágost, Győry Vilmos, Lévay József, Lőrincz Zsigmond, Petőfi Sándor, Szász Károly, Vörösmarty Mihály]. Kiadja a Kisfaludy Társaság. 11-12. kötet egybe kötve. Shakspere színművei. Pest, 1871. Ráth Mór. 341 +276 p, 2 sztl lev. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
21360.

Rufpreis:
2 400 HUF
28

21361.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kazareczki Noémi: Egy művészházaspár a 20. századi Magyarországon. Bertha István és Szirmay-Kalos Margit életútja. A szerző, Kazareczki Noémi által DEDIKÁLT! Szécsény, 2010, Kubinyi Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
21362.

Rufpreis:
2 000 HUF

21363.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hans Christian Andersen, Günter Grass: Az árnyék. Hans Christian Andersen meséi - Günter Grass szemével. Bp., 2005, Európa, egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21364.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

21365.

Rufpreis:
2 000 HUF

21366.

Rufpreis:
2 400 HUF

21367.

Rufpreis:
2 400 HUF

21368.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Első kiadás. Bp., 1905, Athenaeum, 1 (címkép, a szerző arcképe) t.+1 (díszcímlap ) t. +2+111+1 p.+ 18 (részben színes) t. Egészoldalas képtáblákkal, és szövegközti képekkel illusztrált. Az illusztrációk Basch Árpád, Vaszary János, Garay Ákos, Tolnay Ákos, Margitay Tihamér, Feld Imre, Gergely Imre, Mühlbeck Károly, Dudits Andor, Mendlik Oszkár, Kimnach László, Kotász (Károly), Karvaly (József), és Udvary (Géza) munkái. A borító- és előzékrajz Basch Árpád munkája. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós, egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel és kötéssel, egy tábla sarka hiányos, egy lapról a kép hiányzik, néhány hiányzó lappal.
21369.

Rufpreis:
1 800 HUF

21370.

Rufpreis:
1 800 HUF

21371.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF