Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.
21336.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

21337.

Rufpreis:
800 HUF

21338.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Bp., 1893. Magyar Tudományos akadémia. Kiadói enyhén kopott egészvászon-kötésben.
21339.

Rufpreis:
1 600 HUF

Riedl Frigyes: Poétika. A középiskolák VI. osztálya számára. Átdolgozta Pintér Jenő. Bp., 1933, Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos.
21340.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Szép Ernő: Azra. Bp., [1930], Singer és Wolfner, 104 p. Első kiadás! Félvászon-kötés, kopott borítóval.
21341.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Bartha József: Az új magyar irodalom kistükre 1896-1936. Bp., 1938. Szerzői. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. Belső borítón tollal írt jegyzet.
21342.

Rufpreis:
1 600 HUF

21343.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

21344.

Rufpreis:
1 400 HUF

21345.

Rufpreis:
1 400 HUF

21346.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Redding, William A.:  Mysteries Unveiled. The Hoary Past Comes Forward with Astonishing Messages for the Prophetic Future.  Peekskill-on-Hudson, 1896. Ernest Loomis & Co. 195 + [13] p. Első kiadás.  Oldalszámozáson belül néhány szövegközti illusztrációval díszített, újprotestáns szellemiségű értekezés a Biblia rejtélyes passzusainak és jóslatainak a történelemben való pontos megvalósulásáról.  A címoldalon és a belív egy oldalán régi tulajdonosi bélyegzés és bejegyzés, a hátsó előzéken régi könyvkereskedői könyvjegy.  Poss.: Gyöngyöshalászy Takách Zoltán [Gyöngyöshalászy Takách Zoltán magyar származású zongoraművész, zongoratanár és zeneszerző. A budapesti Zeneakadémián tanult művész az 1900-as évek első évtizedében magas rangú magyar diplomaták ajánlásával került az amerikai komolyzenei élet sodrába - az amerikai keleti part nagyvárosaiban, New Yorkban, Philadelphiában és az amerikai elit üdülőhelyein lépett fel, egyúttal magán zeneiskolát is fenntartott Amerikában.]  Aranyozott korabeli egészvászon kötésben.
21347.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF