Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

21264.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

21265.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Vargha Anna: Bartholomeus Frankfordinus Pannonius. Bp., 1939, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 12 p. Kiadói papírkötés.   Frankfordinus, Bartholomeus Pannonius (cca1490 ? - 1522 után) humanista, drámaíró, költő.
21266.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

21267.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

21268.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Proszwimmer Klára: A francia ifjúsági irodalom a XVIII. században és a XIX. század elején. Bibliothéque de l'institut francais á l'université de Budapest 40. Bp., 1939, (Fővárosi-ny.), 108 p. Kiadói papírkötés. + Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, a borító a gerincen kissé szakadt. Felvágatlan lapokkal.
21269.

Rufpreis:
800 HUF

21270.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

[Volney, Constantin-François de Chasseboeuf] Volney, E. F.: A romok és a természet törvényei. Elmélkedések a birodalmak átalakulásáról és a természet törvényei. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Benedek Nándor. Bp., 1903, Nemzeti Antiquarium, (Krammer és Erhardt-ny.), 166 p. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítókkal, kopott borítóval, javított elülső szennylappal, ceruzás aláhúzásokkal. Klebersberg Géza névbélyegzésekkel és a címlapon névbejegyzéssel.
21271.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szelényi Ödön: Jelenkori vallásos áramlatok a modern irodalomban. Luther-Társaság LXVIII kiadványa. Bp., 1910, Luther-Társaság,(Hornyánszky Viktor-ny.), 80+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, szakadt borítóval.
21272.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Kulcsár Adorján: Olvasóközönségünk 1800 táján. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21273.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Hamvas József: Egyetemes Irodalomtörténet. I. rész. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 18. Bp.-Pozsony, 1917, Stampfel Károly. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
21274.

Rufpreis:
800 HUF

Irodalomtörténeti évszámok és események grafikus ábrázolása. Szeged, 1936, Tett Kiadás, (Ablaka György-ny.), 23 p. + 1 (Csokonai Vitéz Mihály élete) t. + 1 (Életrajzi táblázat a magyar irodalomtörténet tanításához. Összeáll.: Gerhauser Albert) t. Kiadói spirálfüzet, szakadt elülső borítóval.
21275.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF